Парфуми №02 Classic Collection Dilis

Бренд: Dilis
Країна: Білорусь
Лінія: Classic Collection
Об'єм/вага: 30 мл
Співзвуччя: Lancome Magie Noire
Виробник: Діліс Косметик ЗАТ
Штрих-код: 4810212010508
1 відгук
Код товару: 7547
В наявності
364,72 грн.

Існують моменти, коли ви відчуваєте себе найкрасивішою і найбажанішою. Ви стаєте сильніше і впевненіше в собі. Ніхто не може сказати вам «ні», вам щастить у всіх справах і починаннях. Здається, що це просто магія, чарівництво, яке робить вас щасливою. Весь світ відкритий перед вами, він у ваших ніг. Це і є магія неймовірного аромату Dilis Classic Collection №2. Багатий, оксамитовий аромат зібрав у своїй композиції найкрасивіші і ніжні квіти, які тонко і гармонійно поєднуються між собою. Медові і кедрові відтінки в серцевій ноті роблять композицію теплою, а замішаний на спеціях шлейф яскравим акордом завершує її. Складний, немов робота старовинного майстра, цей аромат звеличує жінку, ставить її на п'єдестал і охороняє, створюючи «щит» з акордів, роблячи майже всемогутньою.

Початкові ноти: Лист чорної смородини, лист і бутон чорної смородини, малина, гальбанум, гіацинт, бергамот і болгарська троянда.
Серцеві ноти: Мед, тубероза, корінь ірису, жасмин, іланг-іланг, конвалія, кедр і нарцис.
Шлейфові ноти: Спеції, сандалове дерево, амбра, пачулі, мускус, цивета , дубовий мох і ветивер.

Парфуми №02 відгуки

Написати відгук

Ми будемо вдячні за Ваш відгук.

  • Наталия
    15.03.2016

    Якщо хтось із вас у минулому користувався "Чорною магією" від Ланком - то цей варіант дуже наближений до оригіналу. запах стійкий, дуже класно! Білорусам - респект!

Подивіться 1 відгук про Парфуми №02