Бальзам для густоти волосся Густе & блискуче Вітекс

Бренд: Вітекс
Країна: Білорусь
Лінія: Густе & блискуче
Об'єм/вага: 450 мл
Тип волосся: Всі типи волосся
Виробник: Вітекс ЗАТ
Штрих-код: 4810153021137
2 відгука
Код товару: 0680
В наявності
65,87 грн.

Особлива формула бальзаму допомагає поліпшити густоту волосся, дозволяє повернути йому силу, красу і здоров'я. Активний комплекс Baicapil, що входить до складу бальзаму, зміцнює волосяні цибулини, стимулює ріст волосся, забезпечує волосся необхідними поживними речовинами. Завдяки регулярному застосуванню бальзаму волосся стає міцним, густішим, набуває об'єм і пишність, наповнюється життєвою енергією, стає більш слухняним і блискучим. Надає волоссю видиму густоту, збільшує масу і об'єм волосся, волосся стає більш слухняним і блискучим.

Бальзам для густоти волосся відгуки

Написати відгук

Ми будемо вдячні за Ваш відгук.

  • Ольга
    22.02.2019

    Я взяла не то,что хотела.Думала,что она выполняет функцию пенки для объема. Но это просто бальзам для волос,наносится и промывается.Объема и густоты не ощутила,наоборот,волос выпрямился еще больше,а на короткую стрижку-не комильфо.Посмотрю на дальнейший эффект,но хаять пока не имею права,слишком мало использовала.

  • Яна
    06.02.2018

    Выполняет все представленные функции, делает их более густыми, приобретают объем и пышность, становятся более послушными и блестящими, а также оставляет на волосах очень приятный запах.

Подивіться всі 2 відгуки про Бальзам для густоти волосся