Наш інтернет-магазин - магазин зі своєю історією і традиціями. Головна наша традиція - це любов і повага до наших покупців та просто відвідувачів нашого сайту. Магазин почав свою діяльність в лютому 2005 року і протягом всього часу існування успішно розвивається, йдучи в ногу з сучасними вимогами і бажаннями наших клієнтів. Наш магазин - один з небагатьох інтернет-магазинів, що мають свій склад і фізичну адресу. Представлена на віртуальних вітринах магазину продукція знаходиться на нашому складі. Саме тому наш магазин заслуговує довіру наших покупців, а доставка (відправка) замовлень відбувається в короткі терміни.
В асортименті магазина переважає косметика і парфумерія відомих торгових марок білоруських виробників. Вся продукція пройшла необхідну сертифікацію та офіційно поставляється в Україну. Запропоновані нами косметичні препарати та парфумерія зберігаються відповідно до вимог зберігання, що пред'являються до них.
У рідкісних випадках представлені в каталозі зображення товару можуть відрізнятися від реальних. Це може статися якщо виробник змінив дизайн упаковки, але ми ще не змінили зображення в каталозі.

Режим роботи магазину:

Оформлення замовлень на сайті: цілодобово, без вихідних.
Оформлення замовлень по телефону, консультації: по буднях, 10:00-17:00.